Witaj!

Cieszę się, że tu jesteś.  Może będę mogła Ci pomóc?

Nazywam się Małgorzata Telega. Od wielu lat zajmuję się doradztwem biznesowym i marketingowym dla małych i dużych  firm z różnych branż. Bardzo cenię sobie różnorodność oceny i możliwości rozwoju firm, które dają różne obszary wiedzy. Przez wiele lat pracowałam w międzynarodowej firmie management consulting, w firmie brandingowej oraz w firmie Public Relations ( ukończyłam też studia podyplomowe PR na UW). Od wielu lat prowadzę też własną działalność gospodarczą.  Wymyśliłam i wprowadziłam na rynek markę KalenDasz.pl – pierwszy w Polsce serwis web-to-print do samodzielnego projektowania i zlecania wydruku personalizowanych kalendarzy ściennych. 

Teraz chciałabym wesprzeć Cię w prowadzeniu i innowacyjnym rozwoju Twojego biznesu. Oferuję ci profesjonalną i różnorodną analizę Twojego biznesu oraz poszukiwanie niestandardowych, innowacyjnych  ścieżek jego rozwoju.

Fascynują mnie nowe idee, ludzie, twórcze rozwiązywanie problemów i poszukiwanie niestandardowych działań marketingowych.

Wsparcie kobiet w biznesie w ramach marki Kobiece Biznesy rozumiem szeroko – jako dzielenie się moją praktyczną wiedzą marketingową i inspiracjami biznesowymi oraz tworzenie szerszej platformy wzajemnej pomocy, relacji i współpracy właścicielek firm. Na Instagramie Kobiecych Biznesów prezentuję kobiece firmy – przede wszystkim moich klientek, ale również produkty i usługi oferowane przez kobiety, które sprawdziłam i z całym przekonaniem mogę polecić. Podobnie na fanpage FB. 

To na początek….